Náš tým

Ing. Zdeňka Valentová – jednatelka, auditorka a daňová poradkyně. Zdeňka je zakladatelkou a spolumajitelkou společnosti.

Ing. Jiří Valenta – partner, spoluzakladatel a spolumajitel společnosti.

Ing. Zdeněk Valenta – Zdeněk absolvoval fakultu dopravní ČVUT. Nejdříve se věnoval několik let obchodní činnosti. V roce 2015 nastoupil do Quarty s tím, že postupně převezme její vedení. Krom vedení firmy se specializuje na účetnictví a DPH.

Jiří Valenta M.A. – projektový manažer. Ve společnosti Quarta působí od roku 2009 a zodpovídá za oblast dotací a oceňování. Dříve působil v Agentuře CzechInvest na pozici vedoucího oddělení Strukturálních fondů EU a v poradenské společnosti Rödl & Partner, kde se zabýval dotacemi a business consultingem. Jiří vystudoval bakalářské studium na University of New York in Prague a magisterské studium na Universitat Regensburg. Jiří dále absolvoval Institut oceňování majetku na Vysoké škole ekonomické.

Mgr. Štěpánka Bartáková – účetní. Štěpánka působí ve firmě Quarta s.r.o. již přes patnáct let a má bezmála dvacetiletou praxi v účetnictví, během níž se profesně setkala se všemi oblastmi podnikové administrativy. Díky tomu je schopná obsáhnout nejen účetnictví a daně, na které se specializuje, ale i zpracování mezd a další ekonomickou agendu klientů.

Ilona Lejdarová – mzdová účetní. Ilona působí v našem týmu od roku 2014. Má patnáctiletou praxi v oblasti mezd a personalistiky. Před posílením našeho týmu působila jako mzdová účetní v několika nadnárodních společnostech jako např. OBI Česká republika, Kaufland či Česká spořitelna. Díky tomu se dobře dokáže vžít do role klienta a vycítit jeho požadavky.

Bc. Kateřina Luxová – účetní. Kateřina vystudovala účetnictví a finanční řízení podniku na Soukromé vysoké škole ekonomické Znojmo. V našem týmu působí od roku 2014 jako samostatná účetní. Dříve působila jako účetní ve společnosti Zetservis s.r.o.